O mne

Foto_Uhrikova

Začiatkom roku 2007 som zmenila svoju kariérnu cestu a z oblasti bankovníctva sa posunula do personalistiky. Absolvovala som akreditovaný ročný výcvik kariérneho poradenstva, v ktorom som spoznala zážitkovú metodiku švajčiarskeho kariérového poradcu a supervízora Thomasa Dienera, ktorú naplno využívam.

Od roku 2009 pracujem ako kariérová poradkyňa a kouč v privátnej praxi. Poskytujem konzultácie a koučing v oblast povolania a profesijného smerovania jednotlivcom aj skupinám.

Pracujem tiež v oblasti consultingu a poradenstva personálnych procesov pre firmy, špecializujem sa na meranie a identifikovanie osobného potenciálu jednotlivca v súvislosti s jeho kariérnym plánovaním.

V roku 2011 som získala certifikáciu Erickson Certified Professional Coach Erickson College International a následne v roku 2012 som získala medzinárodný certifikát ACC – Associate Certified Coach, udelený medzinárodnou asociáciou koučov ICF.

V súčastnosti môžem povedať, že sa venujem práci, ktorá ma baví, prináša mi radosť a množstvo pozitívnej energie. Pri pohľade na spokojnosť a úspechy mnohých mojich klientov viem, že som sa pre toto povolanie rozhodla správne.

Eva Uhríková

Kariérová poradkyňa, kouč, HR konzultant