Začni zarábať na tom, čo ťa najviac baví

Roztoc-to

O Garym Vaynerchukovi sme na našom blogu už písali. Tentokrát by sme vám radi predstavili jeho knihu.
Hlavná myšlienka ROZTOČ TO je jednoduchá: Robte to, čo milujete! Ale poznáte – ľahko sa to povie, ťažšie sa to realizuje. Kniha funguje ako akýsi návod, ako na to. Ako si začať pomalinky, krok za krokom, plniť svoj sen. A Gary vás šetriť nebude. Už od prvej kapitoly ide rovno na vec. Ak niečo chceme získať, musíme niečo obetovať a žiadne výhovorky neobstoja.

Prvá veta na zadnej strane obalu hovorí: “V knihe Roztoč to! sa dozviete, ako využiť silu internetu a premeniť svoje záujmy na seriózny biznis”. Krok za krokom vás autor prevedie vytvorením vlastného videa alebo blogu na blogovacích platformách ako wordpress, Tumblr, či ukáže ako využívať Youtube a sociálne siete.

Vaše záujmy a vaše sny dôležité. Nezáleží na tom, či Vás baví futbal, spievanie, maľovanie, reklama, keramika alebo zbieranie nejakých suvenírov . Na všetkom môžete začať stavať a vytvoriť z toho business.

Gary Vaynerchuck však nesľubuje, že vďaka jeho knihe sa z nás cez noc stanú milionári. Možno to nedosiahneme ani za celý svoj život. Ale… Asi je lepšie, že keď už musíme niečo robiť, nech je to aspoň niečo, čo nás baví :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>