Popoludnie vo vzduchu s psychowalkmanom

antigravity-2Pozývame vás na workshop Rovnávaha duše a tela, ktorý sa bude venovať aj aktuálnej otázke ideálnej kariéry. Najskôr si budete môcť zacvičiť s “plachtičkou” a skúsiť si cvičenie Flyfit.

Vôbec nevadí, ak ste o ňom nepočuli a nemáte žiadne skúsenosti. Toto cvičenie je efektívne, kreatívne a zábavné. Predstavuje spojenie rôznych techník cvičenia a športov, predovšetkým však power jogy, pilatesu, kalanetiky, baletu, gymnastiky, silového tréningu, prípadne aj akrobacie. Trénerka Ivka Krížová porozpráva pri názorných ukážkach o zdravotných účinkoch tohto druhu cvičenia, stimulácii orgánov a spomaľovaní procesu starnutia.

Po prestávke môžete zostať ležať v plachtičke a uvoľniť sa pri predstave pobytu pri oceáne. Lektorka Lucia Meisnerová vám sprostredkuje relaxáciu s psychowalkmanom.

Šťastie a pohoda v práci a nielen v nej. Chcete vedieť ako si pohodu v práci vytvoriť a nájsť? Budem rada, ak odpovede na tieto otázky budeme hľadať spolu na záverečnej časti workshopu.

Informácie o mieste a čase:

Kedy:  20. apríl 2013
Kde:   
Galéria Cubicon,
Mlynská dolina – Staré Grunty 24, Bratislava
Čas:    
12:30 – 17:30

Viac informácií nájdete na psychowalkman.sk.

Teším sa na vás,

Eva Uhríková

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>