Byť spokojní a šťastní v práci? Ale prosím Vás

Ako ďalej s kariérouPráca nás predsa živí. Nezáleží, či sme s ňou spokojní alebo nie. Nepriestrelný argument? Ako teda dosiahnuť, aby bola pre nás nielen zmysluplná a tešili sme sa z nej?

Dôležitá je harmónia. Medzi tým, kto sme a tým, čo vyžaduje zamestnanie. Vedieť aké sú naše schopnosti a talenty. Potrebujeme spoznať samého seba, našu osobnosť a jedinečnosť. Na druhej strane sa orientovať v tom, aké aspekty by mala spĺňať práca, ktorá by nás bavila a tešila.

Radi by sme Vás pozvali na workshop Ako ďalej v kariére, ktorý sa bude zaoberať týmito témami. Okrem praktických cvičení a testov sa zameriame na objavenie najvhodnejšieho povolania pre Vás. Pozrieme sa na to, čo predurčuje úspech v kariére a tiež na profil z Vašich doterajších pracovných aj nepracovných skúseností.

Nepremeškajte tiež možnosť absolvovať osobnostný test MBTI bezplatne a otestovať sa Hogan profesijnou psychodiagnostikou. (nie je v cene workshopu – po dohode vopred a za doplatok možete mať výstupné správy o výsledkoch ako podklad ku workshopu, bližšie info o testoch http://www.navigaciavpovolani.sk/firemni-klienti/hogan-psychodiagnostika.

V prípade záujmu a časového priestoru vám poskytneme kariérne a personálne poradenstvo ako efektívne postupovať pri hľadaní zamestnania.

Termín:   24. júna,  9:00-17:00 hod,  registrácia účastníkov začne od 8.30 hod

Miesto:    Koceľova 9 alebo Aupark Tower Einsteinova 24. (miesto ešte upresníme podľa počtu účastníkov).

Cena:    70€

Chcete sa zaregistrovať? V prípade záujmu je potrebné vyplniť prihlasovací formulár, ktorý nájdete na tomto odkaze.

Registrovať sa dá do 17. júna, po tomto termíne sa môžete o voľných miestach informovať na 0905 993 355 alebo eva@navigaciavpovolani.sk.

Tešíme sa na Vás!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>