Ako bolo na Profesia Days 2013

Profesia DaysKoučovacia zóna ICF, ktorú sme zorganizovali na  Profesia Days 2013, mala nečakaný úspech.

Účastníci veľtrhu mali záujem si vyskúšať koučing na vlastnej koži a naše milé prekvapenie boli hneď v prvý deň doobeda zarezervované časy všetkých koučov na celé dva dni počas konania veľtrhu.

 

Podľa pozitívnych reakcií účastníci načerpali na stretnutiach veľa inšpirácie pre seba na ďalšej pracovnej ceste a stanovili si ďalšie potrebné kroky na splnenie cieľov.

Prvý ranný workshop bol skôr prezentačný, ľudia ešte nemali odvahu sa zapojiť, urobili si zopár cvičení skôr sami pre seba a odniesli si zoznam dôležitých priorít vedúcich k osobnej spokojnosti v práci. Vo štvrtok ráno sme pracovali spoločne s väčšou skupinou, ktorá sa nebála prezentovať so svojimi pocitmi a účastníci navzájom interaktívne spolupracovali. Workshop bol o to viac osobný a príjemný pre obe strany.

Viacerí účastníci sa zaujímali o služby koučingu a dávali nám pozitívny feedback na účasť na podobných podujatiach. A my rozhodne s týmito aktivitami budeme pokračovať aj naďalej. Najbližšie organizujeme workshop na Národných Dňoch Kariéry, ktoré začínajú 6.3.2013 v Nitre, ďalej sa uvidíme festivale Inner Winner a Real Women fóre :-) O všetkých podujatiach budeme postupne informovať aj prostredníctvom blogu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>