Ako si nájsť a vybrať to svoje povolanie

Podujatie v Artfóre

Počas leta sme sa venovali netradičným povolaniam, o ktorých ste možno doteraz nepočuli. Testovač zliav pre zľavový portál, testovač toboganov, či manželský pár, ktorý testuje destinácie pre medové týždne. To je len malá ukážka toho, ako sa rôzne sa ľudia dokázali zamestnať.

Niektorí ľudia vystriedajú rôzne povolania a stále nevedia, čomu by sa chceli venovať. Páči sa aj vám viacero zamestnaní? Neviete sa rozhodnúť, ktorému dať prednosť? Alebo naopak. Vôbec neviete, čo by vás bavilo a tešilo.

Keď sme boli deťmi, chceli sme byť každú chvíľu niekým iným. Najprv boli vzorom hrdinovia z rozprávok. Neskôr reálne postavy z nášho okolia. Poštárka, smetiar, hasič, učiteľka alebo futbalista. Pamätáte si ešte, čím ste chceli byť?

Ak máte radi zmenu a dobrodružstvo, neznamená to, že ideálne povolanie pre vás je kaskadér vo filmoch :) Každé povolanie nesie v sebe rôzne vlastnosti, ktoré sa nám páčia. Viete ich rozlíšiť?

Pozývame Vás na neformálnu debatu na tému Ako si nájsť a vybrať to svoje povolanie. Stretneme sa 30. septembra o 18:00 v príjemnom prostredí kníhkupectva Artfórum v Bratislave. Tešíme sa na Vás :)

Pozvite aj svojich známych. Napríklad aj prostredníctvom facebooku :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>